Referencie spokojných klientov

Bol som spokojný úplne vo všetkom, čo sa počas koučovania udialo! Môj najväčší prínos bola zmena myslenia. Koučing by som odporučil, pretože je to ľahká, jednoduchá a bezbolestná procedúra k akejkoľvek zmene k lepšiemu. Ďakujem a prajem ešte veľa spokojných ľudí.

Jozef, Rožňavapodnikateľ

Počas koučovania som sa cítila výborne. Môj najväčší prínos bolo uvedomenie. Lucii odkazujem, že ešte prídem.

Ivana, Košiceopatrovateľka

S koučingom som spokojná. Je to skvelý bezbolestný a vysoko prínosný spôsob ako zmeniť "PRIZERANIE SA" na "VIDENIE". Koučing ma priviedol k sebe. Odhalil bloky, ktoré sa odstránili a posunuli ma vo vývoji. Koučing by som odporučila kvôli jasnosti v myslení o samom sebe. Človek sa sám zjednotí a vyjasní sa mu obzor. Lucia, prajem veľa trpezlivosti s nami netrpezlivými. Ďakujem za koučing.

AnonymLondýn

S koučingom som nadmieru spokojná. Príjemná atmosféra, veľmi nápomocné posunutie vpred. Mojim najväčším prínosom bol spôsob, akým sa mám posunuť ďalej, motivácia a nakopnutie. Koučing odporúčam, je to veľmi produktívne, keď sa človek nevie rozhodnúť alebo posunúť ďalej.

Patrícia ProsbováŠtudent VŠ

Bola som spokojná s prístupom, aj koho som si vybrala za kouča. Osvedčilo sa to. Našla som efektívne riešenie určitého problému vlastným rozmýšľaním s pomocou a vedením koučky. Odporúčam koučing. Otvára oči aj možnosti, ktoré človek vie, akurát ich prehliada.

AnonymKošice

Koučing považujem za prínosný. Najväčší prínos bolo rozhodnutie, akým profesným smerom sa uberať. Koučovanie odporúčam, ak niekto potrebuje nájsť pracovné smerovanie.

AnonymKošice

Zdravím, musím pochváliť parádny super blog s perfektným názvom - Jasný cieľ. Len tak ďalej. Prajem veľa pozitívneho v tomto projekte :).

Ján SpišákServisný technik

Koučovanie bolo pre mňa príjemným stretnutím. Zistila som v čom je problém. A kvôli čomu by som odporučila koučing? Kvôli osobnostnému posunu.

Anonym

Vždy som si myslela, že vo všetkom si viem rady. No už dlhšie som pri pohľade do zrkadla mala pocit, že sa na mňa pozerá niekto iný, neistý, smutný, bez energie a chuti užívať si každý deň na plno. To som nebola ja. Dnes je všetko inak a to vďaka citlivému a profesionálnemu prístupu koučky Lucky. Naše stretnutia sú pre mňa veľkou udalosťou, na ktorú sa vždy veľmi teším. Lucka pomocou cielených otázok, veľmi zaujímavých terapií ma posúva správnym smerom a môj život ma viac a viac teší. Záleží jej na mojom šťastí a som jej za to veľmi vdačná. Opäť som to ja s úsmevom na tvári a plná energie. Ak máte podobné pocity a ste viac smutná ako veselá, Lucka bude vaša Víla, ktorá vám ukáže že sa všetko dá zvládnuť a svoj život si zorganizujete tak, ako vy sami budete chcieť. S láskou a úctou Sylvia

Sylviapodnikateľka

Dobrý deň želám všetkým návštevníkom tejto stránky. Prostredníctvom tohto textu by som sa s Vami chcel podeliť o svoju pozitívnu skúsenosť s koučingom. Možno poznáte ten pocit, keď jedného dňa si sám pred sebou priznáte, že s Vaším doterajším životom prestávate byť spokojný, a ten pocit je zo dňa na deň silnejší. Máte niekoľko možností, napríklad neurobiť s tým nič, žiť svoj život ako doteraz, alebo hľadať možnosti ako to zmeniť. Ja som sa rozhodol pre radikálnu zmenu vo svojom profesnom živote. Cesta od teoretickej roviny: úvahách, myšlienkach, pochybnostiach, možnostiach, atď. bola celkom dlhá. A ako plynul čas stalo sa to, že som sa v tom všetkom začal strácať. Nevedel som zrazu ako ďalej. Pochybnosti boli stále veľké. Predsa išlo o veľkú zmenu v živote. Spomenul som tento „problém“ v jednom rozhovore s Luciou. Navrhla mi možnosť absolvovať koučing. Priznám sa, predtým som tento pojem samozrejme počul hlavne v spojitosti so športom, ale jeho pravý význam mi unikal. Túto ponuku som bral ako podanú pomocnú ruku. Priznávam sa, že v ten večer som dosť o tom premýšľal. Snažil som sa predstaviť si, ako to celé bude prebiehať. Ráno som vstával už s tým, že všetky úvahy sú zbytočné. Aj tak to boli iba moje predstavy, ktoré sa s realitou vôbec nemuseli zhodovať. Radšej som sa sústredil iba na to, čo chcem riešiť, čo je mojim cieľom. Už po prvom dni som mal veľmi dobrý pocit. Celý koučing bola vlastne forma rozhovoru v príjemnom prostredí. Na začiatku som pociťoval nervozitu, ale prístupom koučky táto pominula a rozhovor prirodzene plynul. Stále väčším vnáraním sa do problematiky som začal nachádzať čoraz viac odpovedí na otázky. Po skončení koučingu som odchádzal s vedomím a presvedčením, že zmeny, ktoré chcem uskutočniť sú správne. Získal som iný pohľad na riešenie mojej situácie. Videl som už konkrétny plán. Už som to všetko nevnímal ako problém, ale ako novú úlohu, výzvu, ktorú budem veľmi rád riešiť. Od absolvovania koučingu každý deň pracujem na zmenách. Možností je zrazu veľké množstvo. Pomocou koučingu som zistil, že dosiahnutie vytýčeného cieľa je možné rôznymi spôsobmi. A je iba na Vás, ktorý si vyberiete. Vždy je dôležité vidieť cieľ. Koučing odporúčam všetkým, ktorí hľadajú riešenia vo svojom živote. Koučing Vás bezpečne vyvedie z bludného kruhu svojho stereotipného myslenia a nazerania na svoj život. Rozjasní Vašu myseľ a pomôže rýchlo a bezbolestne nájsť stratený cieľ.

Markus KővérSZČO

Na koučing som sa rozhodla ísť hneď ako som sa dozvedela že je takáto možnosť riešenia problémov v rôznych oblastiach života. Mojím problémom počas dlhých rokov, v podstate od doby keď som vycestovala v 18tich do zahraničia za prácou boli financie - peniaze. Aj napriek tomu, že som mala rôzne pracovné príležitosti zarobiť si extra peniaze popri práci, stále ich akoby bolo málo a neustále v mojom živote vznikali situácie, keď som musela investovať veľa peňazí, až sa zadĺžiť. Mala som pocit, že peniaze sú v mojom živote na dôležitom mieste a treba sa nimi neustále zaoberať, obťažovalo a vyčerpávalo ma to. Počas koučingu som si uvedomila, že peniaze vnímam ako niečo nadradené, že majú nadomnou kontrolu (moc) a že môj vzťah k peniazom nieje rovnocenný. Takisto som zistila, že sa obávam mať veľa peňazí, lebo som si myslela, že menia vzťahy a charakter človeka. Počas koučovania som si s peniazmi " vyjasnila pravidlá " a peniaze sa premňa stali KAMARÁTOM. Ako " kamaráti " sa navzájom rešpektujeme, sme si rovnocenný, pomáhame si a tešíme sa so vzájomnej spolupráce. Po koučingu vnímam, že peniaze sú mi nápomocné. Som vďačná, že sú v mojom živote.

Petronela Košice